לתרום לעץ כאן

Missing Header Image for

  ‎ דף בית > תמי מגדלת עץ בעיר >‏ השלד שחיכיתי לו
נושאים בענף


השלד המבורך

15/01/07
השלד שחיכיתי לו

בדרך חזרה הבייתה מהיוגה מצאתי מתנה שכבר הרבה זמן אני מחכה שתיקרה בדרכי. זאת הדרך של העיר הזאת להגיד לי מתי הזמן להוציא אל הפועל פרוייקט שחי לו בראש שלי - היא שולחת לי את החלקים הדרושים. אז חיכיתי לסימן והנה הוא הגיע.

מדובר הפעם במה שהיה ארון מגירות פלאסטיק ועכשיו הוא רק שלד עם מגירה אחת שנותרה בו - בדיוק מה שהיה נחוץ לי בשביל מערכת ההנבטה שלי. אספתי את השלד הכעור באהבה והבאתי אותו איתי הבייתה מרחק בלוק אחד קטן. בבית שטפתי אותו טוב טוב, ומיקמתי במרפסת של המטבח איפה שהייתה פינת באלאגן קטנה. זאת הייתה הזדמנות לנקות ולהפוך את הבאלאגן לסדר חגיגי:

בקרוב ינבטו פה נבטים בקומות סדורות. מדפי רשת כבר יש, מצאתי אותם אחד אחד והם היו חלק מהבאלאגן של הפינה - הם פשוט חיכו לשלד שלהם! השלב הבא יהיה להתקין מערכת השקייה קטנה ורוני כבר אמר שיעזור.

Share/Bookmark

תגובות

comment

שלום שמי סמדר ואני מלמדת בבי"ס בראשל"צ.
יש לי מגרה ואולי יותר לתת לך א ב ל יש תנאי,האם תוכלי לבוא לכתתי וללמדנו כיצד להכין דבר דומה? האמיני לי אנחנו בי"ס מדהים את מוזמנת לראות ולהתרשם ואולי להרשים אותנו...
smadarbijaoui@nana.co.il

-- סמדר, 06/09/07
comment

תמי חמודה אולי בבקשה תפרטי איך זה אמור להראות? ואיך עובד ארון הנבטה?
אני גם מצאתי כזה דבר בזבל והבאתי הבייתה ואני לא בטוחה למה הוא צריך לשמש לי.. בעצם את בטח תכתבי כשזה יהיה מוכן.. בהצלחה בהכנה!

-- אניה, 03/07/08
comment

השלד שימש אותי כמנבטה מאולתרת - פשוט הנחתי במקום המגירות רשתות ברזל ועליהן מגשים קטנים עם נבטים. למטה היה מגש ניקוז. לא הספקתי לבנות את זה עד הסוף ועברתי דירה. כאן בדירה בביאליק סידרתי לי מנבטה שלמה במטבח. את מוזמנת לבוא באחד מן המפגשים הבאים ולראות. מקווה להעלות תמונות והסברים לאתר בקרוב.

-- תמי, 03/07/08

הוספת תגובה

תגובה (אפשר להוסיף תגי html)


שם אמיתי או בדוי


דואר אלקטרוני. המייל שלך ישאר חסוי והוא אך ורק לצורך יצירת קשר מצידנו למענה אישי.


מספר הטלפון שלך ישאר חסוי ויעזור לנו ליצור איתך קשר במקרה הצורך.


עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196