לתרום לעץ כאן

Missing Header Image for

  ‎ דף בית > חברות >‏ למה עץבעיר צריך חברים?
נושאים בענף

20/02/08
למה עץבעיר צריך חברים?

לפני שנתיים נטעתי עץ. הייתי חייבת לעזוב את כל מה שעשיתי ולספר לכל העולם על החיים שגיליתי שניתן לחיות בעיר. רציתי להמשיך ללמוד, לגלות מי הם החברים שלי למסע כאן בתל אביב, ליצור מקום שבו נוכל להיפגש, להחליף מידע ודעות וליצור יחד נורמה חדשה להתנהלות בעיר הגדולה.

בדיוק באותו הרגע, כמו במקרה, נחת עלי סכום כסף (קומפוסט!) שאפשר לי להקדיש את עצמי לעץ למשך שנה - וכך עשיתי בלי לחשוב פעמיים. בניתי אתר, אנשים ("גננים") הצטרפו לכתיבה ולפעילות והחזון הלך וגילה את עצמו והתממש. התחילו להגיע הזמנות להרצאות והתחלתי לתת סדנאות על אקולוגיה עירונית ותזונה מתחשבת וקומפוסט. היה קמפיין חמנייה, ואקו-יוגה, והתחלנו להשתתף באירועים עירוניים. חלק מהפעילויות הניבו פרנסה וכך הזמן ששאלתי נמתח והפך לשנתיים.

אחרי שנתיים של השקעה, יש לי עץ אבל אין לי כסף. אני מסתכלת על מה שצמח פה ונראה לי שיש לו מקום בעולם. אני גם בטוחה שהוא יכול לקיים את עצמו, אבל אני זקוקה לעוד זמן נשימה.

אחד הדברים הנפלאים ביותר שנוצרו מסביב לעץ הוא הקהילה. זה אתם. אתם שמבקרים באתר, מעירים הערות, מרעיפים עלינו אהבה, פונים אלינו במיילים ושואלים שאלות. אתם שמגיעים למפגשים ולסדנאות שלנו ומספרים על העץ לאחרים. כמה מכם אפילו כותבים עלינו בעיתון.

אם אתם רואים את הערך שיש לעץ שלנו בעיר, אולי תרצו לעשות שהוא ימשיך.

Share/Bookmark

תגובות

comment

שלום חבר'ה
אני מעונינת להצטרף באמצעות הוראת קבע. אפשר לבקש מכם להוסיף את האפשרות הזאת?
אפשרות שניה, שאשלח או אביא אליכם מזומן שנתי ולא חודשי, אבל הוא יהיה קטן יותר - הוראת קבע יכולה להיות 40 ש"ח לחודש, תשלום אחד במזומן שנתי יכול להיות רק 120 ש"ח, כלומר 120 ש"ח לחודש בבת אחת.
יש אפשרות להוראת קבע בנקאית או באמצעות כרטיס אשראי של ידיד שלי (אנחנו משתמשים ביחד באותו כרטיס אשראי, כי אין לי אפשרות להשתמש בכרטיס משלי).
לדעתי האפשרות הזאת יכולה להקל על חברים רבים, ולהוסיף גם לכם.
להתראות
נ.ב.
מס' הטלפון שלי אפשרי לצלצול 24 שעות ביממה, כולל תא קולי. אם אתם משאירים הודעה, בבקשה השאירו מס' טלפון, זמני צלצול אפשריים ותזכורת תוכנית קצרה אך ברורה.
ושוב להתתת

comment

תודה רבה על פנייתך המשמחת, אני משיב לך בדואל.

הוספת תגובה

תגובה (אפשר להוסיף תגי html)


שם אמיתי או בדוי


דואר אלקטרוני. המייל שלך ישאר חסוי והוא אך ורק לצורך יצירת קשר מצידנו למענה אישי.


מספר הטלפון שלך ישאר חסוי ויעזור לנו ליצור איתך קשר במקרה הצורך.


עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196