לתרום לעץ כאן
  ‎ דף בית > אירועים ירוקים בעיר >‏ יום פתוח ירוק במכון התקנים
נושאים בענף

30/05/08
יום פתוח ירוק במכון התקנים

כשהגעתי ל"מתחם עץ בעיר" בבוקר יום שלישי די התרגשתי. הנה הכינו לנו אוהל שלם משלנו, בחזית היריד עם שלט ענק המפרט את תכנית היום: הדגמות של אקולוגיה עירונית, סדנת "חלב בלי להטריד אף פרה" וסדנאות יצירה של עדי. כשהנחתי את כף רגלי באוהל הוכיתי בשוק. של קור. החבר'ה במכון ממש חששו שיהיה לנו חם אז הם הכינו לנו פריזר. קצת בירורים העלו שיש בנמצא כפתור שמכבה את המזגן ואפילו אפשר לגלגל את צידי האוהל ולתת לאויר אמיתי להכנס. המזגן נשאר שקט עד שעות אחר הצהריים שבהם באמת נהייה חם.

חוץ מתקרית המזגן, והעובדה שלא הייתה הפרדת פסולת אורגנית, הכל היה לשביעות רצונינו, נודניקים שכמונו. היה כיף לפגוש מעגלים חדשים של אנשים ולהיווכח שוב ושוב כמה הנושא האקולוגי באמת מזיז.

אחד הדברים שלגמרי נגעו לליבי היו לראות את עמיעד לפידות מרצה באוהל עמוס מפה לפה. אנשים עמדו, ישבו על כיסאות ואף על הרצפה רק כדי חשמוע על... הפרדת אשפה וקומפוסט. אם זה לא סימן שהעתיד שלנו בזבל אז מה כן? ואם נראה לכם שאני רואה את העתיד בשחור, אתם טועים, תחליפו מהר לורוד. אם רק נשכיל להבין שפסולת=מזון, העתיד הוא בזבל והוא ממש מצוין. אנחנו רק צריכים להזדרז קצת...

Share/Bookmark

תגובות

comment

וגם, בכל-זאת, נדמה לי, שהיינו שמחים לראות אירוע ירוק באמת, בלי כוסות חד-פעמיות ובלי חלוקת חולצות, שניקנו במיוחד לאירוע.

הוספת תגובה

תגובה (אפשר להוסיף תגי html)


שם אמיתי או בדוי


דואר אלקטרוני. המייל שלך ישאר חסוי והוא אך ורק לצורך יצירת קשר מצידנו למענה אישי.


מספר הטלפון שלך ישאר חסוי ויעזור לנו ליצור איתך קשר במקרה הצורך.


עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196