לתרום לעץ כאן

Missing Header Image for

  ‎ דף בית > ורד מצלמת טבע עירוני >‏ מתי כבר יבוא האביב?
נושאים בענף


היפה והחיה

18/12/07
מתי כבר יבוא האביב?

יש לי כמה חברים שרוטים... נו טוב, בסדר, זו לא אשמתם, זו הנמרה שאני מגדלת בבית (במסווה של חתולה). בהתחלה היא מתנהגת ממש יפה ומתחככת בנימוס לשלום בכל מי שמגיע, אבל אז חיית הטרף שבה מרגישה שזה ממש לא מנומר – סליחה - מנומס! להתנהג בנימוס והאקשן מתחיל; שריטה, ביס או נהמה, ממש לא משנה לה, העיקר שיידעו מי כאן בעלת הבית. ככה זה כשהיפה והחיה מתקיימות בו-זמנית בישות חתולית אחת.

עם זאת, יש שני אויבים בבית עליהם מעולם לא הצליחה להתגבר: האחד שוכן בארון חדר העבודה – שואב האבק האימתני שעם כל חיבור לחשמל מתעורר לחיים בנהמות איומות שגורמות לה להצטנף בפינה או להסתלק מייד באלגנטיות לחדר אחר כאילו קראו לה לטפל דחוף במשבר מדיני והשני הוא מתקן הכביסה הנייד, המקופל לרוב בשקט בארון שבפרוזדור, אך נעור מתרדמתו מדי כמה ימים, בצלילי חריקת מתכת נוראיים, שגורמים לנמרה לנוס במהירות הברק על נפשה, אל מתחת למיטה. אך כל זה כאין וכאפס לעומת הפחד האמיתי שלה מקולות הגשם ובמיוחד מקולות הברד; זה החל בחמש השנים האחרונות, מאז הגיעה לגיל עשר, כל אימת שנוחתות טיפות הברד הראשונות אני רואה לה בעיניים – את האימה. שנייה אחר כך כבר ברור לי מה עלי לעשות: אני ניגשת לארון שבפרוזדור ופותחת לה חריץ בדלת, ללא היסוס או שהות היא נכנסת לתוכו, מתחבאה בסמוך לאויב מספר שניים, שישן שם מכורבל בשלווה סטואית.

Share/Bookmark

תגובות

comment

גם קיפודים כמוני מפחדים מגשם וברד!

-- קיפוד, 19/12/07
comment

הו שילה שילה,
שם של אנגלייה חביבה שעובדת בגינה וקונה בגדים פירחוניים לחופשה ביוון. תה ...שמיכות טלאים...ערביי קריאת שירה של ביירון...
WHAT WENT WRONG?

comment

כנראה יותר מדי שעות של "טום וג'רי" מול הטמבליזיה... זו הייתה יכולה להיות תשובה נהדרת אבל בשל העובדה שאין טלויזיה בבית אני תולה את האשמה במערכת החינוך (ואולי זה דווקא החינוך הביתי שנכשל?...)

-- ורד, 25/12/07

הוספת תגובה

תגובה (אפשר להוסיף תגי html)


שם אמיתי או בדוי


דואר אלקטרוני. המייל שלך ישאר חסוי והוא אך ורק לצורך יצירת קשר מצידנו למענה אישי.


מספר הטלפון שלך ישאר חסוי ויעזור לנו ליצור איתך קשר במקרה הצורך.


עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196