לתרום לעץ כאן

Missing Header Image for

  ‎ דף בית > מוצרים שמשנים >‏ למה הנרות של עדי משנים לי?
נושאים בענף

09/12/07
למה הנרות של עדי משנים לי?

עדי מ"ידיים" ממחזרת כל דבר שזז ובחינניות יצירתיות ושיתוף ילדים ומבוגרים במרכז המיחזור היצירתי שלה "ידיים". חג החנוכה גרם לי לספר לעדי שכבר חודשים אין אורות מרצדים בביתי משום שלא יכולתי יותר לחיות בשלום עם חתיכות המתכת המרגיזות המושלכות לאשפה, וגם לא עם הנרות היקרים להפליא של חנויות חביבות, שדולקים זמן רב אך תמיד נשארת מהן שארית נר גדולה. תמיד רציתי למחזר את אותן שאריות, אך הנה כאן זיהיתי עקבותיו של גבול. הגבול שמאחוריו נמצאים הדברים שאף פעם אין לי זמן לעשות, אפילו אם ברוחי אני ממש יכולה לראות את עצמי עושה אותם.

אז סיפרתי לעדי איך הייתי רוצה נירות שיהיו עשויים משאריות של נירות שלא דולקים יותר, בצלוחיות מתכת לא מרגיזות בכלל - כי הן לא ניזרקו לפח. התשובה היתה זריזה: חנוכה עכשיו, אנחנו ממחזרים נרות בידיים!

וכך הגיע לאקו-יוגה מגש של נירות ואני אימצתי בחום חלק גדול ממנו.

הנירות יקרים: סט של שישה נרות עולה 15 ש"ח. אבל הם נרות שמשנים לי - כשאני מדליקה נר של עדי, אני חושבת עליה ועל מפעל חייה ואני יודעת שאני חלק מזה וליבי מתרחב. אני גם יודעת שהם לא לוקחים חלק במשחק הזיהום וזה משמח אותי.

ואיפה אפשר להשיג אותם? באקו-יוגה הבא!

Share/Bookmark

תגובות

comment

אולי עדי רוצה שאריות נרות שאספתי בשנתיים האחרונות? השנה לא מיחזרתי עם הילדים כי כבר עשינו בשנה שעברה והמורות למלאכה עושות, אז יש לי. נועה 054-5661932

-- נועה, 11/12/07

הוספת תגובה

תגובה (אפשר להוסיף תגי html)


שם אמיתי או בדוי


דואר אלקטרוני. המייל שלך ישאר חסוי והוא אך ורק לצורך יצירת קשר מצידנו למענה אישי.


מספר הטלפון שלך ישאר חסוי ויעזור לנו ליצור איתך קשר במקרה הצורך.


עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196