לתרום לעץ כאן
  ‎ דף בית > גל בדרכים >‏ קישור לגינה בפלורנטין
נושאים בענף

no image

19/06/07
קישור לגינה בפלורנטין

כמובן שאנשים מחפשים את זה- אחלה

אז מי שרוצה מוזמן ליצור קשר עם עודד משולם או אריאל- הם מרכזים את הגינה ואין שום בעיה להגיע אליהם... רק מה אני לא יכול לכתוב את הטלפון שלהם באתר.

בכל מקרה הגינה נמצאת בדוריאנוב- מרכז מהפך- "ה"מקום. יאללה קדימה אל הדרך! בואו ניצור פה תל אביב ירוקה יפה ונכיר את האנשים בשכונה באמת לשם שינוי.

כל יום שישי בשעה 14:00 אחר הצהרים כולם מוזמנים לבוא להצטרף למהפכה השקטה שרצה ומתפתחת. הגינה הקהילתית בפלורנטין .

מי שיבוא יזכה בתחילתו של קורס פרמאקלצ'ר לגמרי בחינם, יזכה בזכות ללמוד בעצמו, להתנסות, לחוות את הצמחים,להכיר את אדמת העיר תל אביב עם היתרונות שבה.

בעצם רובנו לא ידענו שיש אדמה בתל אביב- מסתבר שזו אדמה משובחה! במהלך התקופה האחרונה גילינו שכבר הטמפלרים (גרמנים שהגיעו לכאן בראשית המאה), מושבות אמריקאיות לפניהן (סוף המאה ה-19), ולפניהם הערבים גידלו כאן ממש כאן (פלורנטין והסביבה ואיזור הקריה רחוב הארבעה- תאמינו או לא) מטעי תפוזים במליונים. מכאן המותג תפוזי ג'פה jaffa. חוץ מזה שאין יותר כיף מלגלות שיש לכולנו מתחת לבית: נענע, מרוה, אזוב, זוטא לבנה, מרוה אננס, חצילים, עגבניות, תירס, רוקט, כובע הנזיר, ועוד ועוד ועוד!!! וכל זאת חינם אין כסף! כל מה שצריך זה לבוא ולהיות חלק מהעשיה, רק לרצות. לא צריך לדעת כלום, לא צריך להתחייב לכלום, רק להיות חלק- כי אם אתה לא חלק ואתה רק בא ולוקח עלים ופירות כשבא לך, המצפון שלך יצעק בקול רם: "הרצחת וגם ירשת?" אין מה לעשות, בשביל לקבל מהאדמה צריך גם לתת. לפחות את שאריות האוכל, קצת זמן פנוי, ואהבה לאדמה. נכון זה לא הרבה? אז בואו לגלות את קסמי החיים- איך זרע נובט וצומח צמח המפריח פרחים אשר מניבים פירות אשר מפיצים זרעים- מעגל החיים הוא מדהים עודד או אריאל כבר יהיו שם להנחות, לכוון, לתת ידע, ולענות על כל שאלה- אז אם אתם בפלורנטין- בואו!

יום שישי 14:00 be there or be square (זה הכי מקורי שיכולתי)

(אם אתם לא יכולים לבוא פשוט צרו קשר עם האתר של עץ בעיר שם תקבלו את פרטי אנשי הקשר)

אוהב את כולכם ומצפה לראותכם שם.

Share/Bookmark

תגובות

comment

אמנם תושבת פ"ת,
מאד מעונינת להשתתף, תוכל להסביר לי כיצד להגיע מפ"ת?
קוראת על פעילויות מסוג זה בכל מני חוברות חו"ל ומחפסת יוזמות כחול-לבן, עם צמחים מתאימים לארץ.
תודה,
טיון

הוספת תגובה

תגובה (אפשר להוסיף תגי html)


שם אמיתי או בדוי


דואר אלקטרוני. המייל שלך ישאר חסוי והוא אך ורק לצורך יצירת קשר מצידנו למענה אישי.


מספר הטלפון שלך ישאר חסוי ויעזור לנו ליצור איתך קשר במקרה הצורך.


עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196