לתרום לעץ כאן
נושאים בענף


השקית

12/03/07
קניות לפסח

פסח מתקרב ולכן העיניים שלי דרוכות אף יותר מתמיד כשאני מתהלכת ברחובות היוצאים מביתי, ובמיוחד בדרך חזרה. היום התנובה הייתה יפה במיוחד: ברחוב סוקולוב, שני בלוקים מהבית, רמזה לי שקית תמימה לגשת אליה. היא הייתה מונחת ליד פח האשפה, על הגדר, כשפיה פונה לרחוב. אי אפשר היה לנחש מה מחכה בתוכה אבל זה נראה חדש.

                    
  מגבות מטבח כתומות, פלייסמנטים, צ'ופסטיקס ומה לא
המציאות שבפנים

הצצתי לשקית, וגיליתי דברים ארוזים יפה יפה באריזות הצלופן המקוריות שלהן. בדיוק כשצילמתי את המציאה, שכנה יצאה לטיול עם הכלב. היא התעניינה לדעת מה כל כך מעניין בזבל של הבניין שלה, ולמשמע ההסבר שלי התפתחה שיחה עירה בעניין מה אנשים זורקים בימינו לפח ואיך אנשים אחרים (לא היא) הפסיקו לקנות בגדים מאז שהגיעו לשכונה. ייתכן שהמסר עבר למרות שהשכנה הכחישה שהיא אוספת דברים בשביל עצמה, אלא רק בשביל "חברים שלה שבאמת אין להם כלום".

בבית, כמו אחרי שופינג נחמד, שפכתי את תכולת השקית על השולחן: מגבות מטבח ממש חמודות חדשות מהחנות, עדיין באריזה, כמו גם הסט המהודר של שישה זוגות צ'ופסטיקס, מפיות ופלייסמטס תואמים במוטיבים סיניים, ועוד דברים שימושיים. רק חסר פתק החלפה, כי את המגבות מטבח אני מעדיפה בגווני כחול והן הגיעו בטעות בכתום!

Share/Bookmark

תגובות

comment

עיטפי בהן את הירקות במקרר, להם בטח לא משנה הצבע :) תתחדשי.

-- הילה, 13/03/07
comment

אם מוצאים דברים שווים שאין בהן שימוש אפשר לפרסם במקומות כמו אתר "אגורה" ולמצוא מאמץ. מומלץ בחום.

-- רוני, 23/09/10

הוספת תגובה

תגובה (אפשר להוסיף תגי html)


שם אמיתי או בדוי


דואר אלקטרוני. המייל שלך ישאר חסוי והוא אך ורק לצורך יצירת קשר מצידנו למענה אישי.


מספר הטלפון שלך ישאר חסוי ויעזור לנו ליצור איתך קשר במקרה הצורך.


עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196