לתרום לעץ כאן
  ‎ דף בית > גל בדרכים >‏ אקולנוע VIP
נושאים בענף


"אמת מטרידה"

15/02/07
אקולנוע VIP

פרוייקט מטורף!

הבאנו סלב'ס! שמנו אותם בסינמטק והראנו להם מאיפה האמת מטרידה!

תראו מה זה...

והכי מגניב עשינו קומפוסט מאירוע שכולו ירוק- איך עושים את זה? מה עשינו אז ככה:

מביאים את "היומנייצ'ר", מגמה ירוקה, הרדוף, יינות אסנס של מעלה צביה ומחלקים אוכל אורגני בחינם. זה השלב הקל. אבל באירוע עצמו היו פחים להפרדה של זבל אורגני ואנאורגני! המפורסמים בעצמם היו צריכים לשים לב ולזרוק את הזבל המתאים לפח הנכון- ולמרות כל הצפיות: זה עבד. הזבל הופרד בצורה מושלמת (עם עזרה קטנה שלנו)

הוקרן הסרט "אמת מטרידה" של אל גור- על מנת להעלות את המודעות של האנשים אשר משפיעים באמת על התרבות בארץ!

עבדכם הנאמן ובחור חמוד בשם אור מגרעין נח"ל המתעתד להתגורר בדרום ת"א- זה כל מה שהיה דרוש על מנת להפריד את הזבל באירוע- הדבר הכי מגניב היה כשתמי שלחה לי הודעה שאבי לוי (פעולה ירוקה) מסכים לתת את הטנדר שלו על מנת להעביר את הקומפוסט יקר הערך מהסינמטק לכיוון הגינה הקהילתית בפלורנטין.

כל יום שישי אנחנו (תושבי שכונת פלורנטין המגניבים אש) נפגשים בגינה הקהילתית שלנו ועובדים מעט מקשקשים הרבה ובעיקר מגלים שכנים חדשים כל שבוע מחדש. שבוע לפני האירוע הנ"ל בנינו הרחבה לפח הקומפוסט שלנו על מנת שיוכל לקבל כמויות גדלות והולכות של זבל אורגני שאנשים מפרידים... הגענו למצב בו הגינה מקבלת מספיק דשן אך ורק מהזבל של תושבי השכונה- זה דבר נהדר.

דבר נהדר אף יותר הוא המצב בו כולנו יודעים ליד מי אנחנו גרים- מי היה מאמין אמצע תל אביב ואני אפילו מכיר את השכנים מלמטה...

בקיצור אבי גרייניק ושי אביבי באו להגיד מילים טובות, אברי גלעד אמר לי שאין ספק זהו אירוע העונה והסלבריטאים שלא יכלו להגיע מסרו שהם מתחרטים על כך כל בוקר מחדש.

מה זה משנה בכלל? אולי עוד יש סיכוי להפוך א החברה למשהו אחר...

אני מאמין ואתם?

Share/Bookmark

תגובות

הוספת תגובה

תגובה (אפשר להוסיף תגי html)


שם אמיתי או בדוי


דואר אלקטרוני. המייל שלך ישאר חסוי והוא אך ורק לצורך יצירת קשר מצידנו למענה אישי.


מספר הטלפון שלך ישאר חסוי ויעזור לנו ליצור איתך קשר במקרה הצורך.


עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196