לתרום לעץ כאן

Missing Header Image for

נושאים בענף

העץ ממשיך לצמוח עם "שלחמסר"

לפני שלוש שנים וחצי הִתחלנו להשתמש במערכת הדיוור "שלחמסר" מבית קומסטאר.

כהרגלנו, יצרנו היכרות אישית עם האנשים שמאחורי המוצר, עומר ואסף. התברר, שזוֹ גם דרך הפעולה שלהם: קיבלנו יחס אישי והתייחסות פרטנית לִצרכינו גם מעבר להגדרה הבסיסית של ה"מַגּיע לנו". בכל פנייה לעזרה הִרגשנו, שיש מעבר לקו חבר, שמטרתו לאפשר לנו לעשות את מה שרצינו, והוא יעשה כל שבִיכולתו לשם כך.

לאורך הדרך שמחנו לגלות, שמערכת בחיתוליה, שבחרנו לתת בהּ אמון, מתפתחת בהתמדה, ואנו נהנים מהשיפורים.

הכלי הזה שבִרשותנו מקנה לנו הרגשה של ערוץ זמין למעגלים של האנשים, שאנחנו בקשר מתמשך אתם, וזה מגדיל את הגמישות שלנו בתכנון הפעילות. זה כולל את היכולת להתאים את הנושאים לעניין של כל מכותב/ת.

לסיכום: טכנולוגיה נאותה בשירות האקולוגיה ~~~

קומסטאר מדווררים אותנו

בִתחילת ספטמבר שב "השבוע בעץ וּבעיר" להתפרסם לאחר חופשת קיץ, וכעת הוא מעוצב להפליא בתוך תבנית קבועה, וכל שנותר, הוא להקליד את התוכן, להוסיף תמונה וכותרת, לבחור בִרשימת התפוצה המתאימה וְלשלוח.

אז האמת, שזה לא תמיד כל-כך פשוט, כיוון שמדובר בגרסת בטא ולא במוצר מוגמר. את הפלא הזה מספקת מערכת "שלחמסר" של חברת קומסטאר. אנו בחרנו לשמש כ-"beta testers" וּלהתחיל להשתמש במערכת, בחינם, תוך שאנו מאפשרים לחברה לבחון את ביצועיה וּלזהות תקלות.

המערכת מנהלת רשימות תפוצה על-פי חתכים וּמשמשת גם כמאגר מידע על המנויים. כך הגדרנו, למשל, שלכל מנוי יצוין, אם הוא עושה קומפוסט, ועוד שורה של שאלות.

אז זה הזמן להצטרף לִרשימות התפוצה שלנו או לעדכן את העדפותיכם וְליהָנות מהפלא הֶחדש.

עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196