לתרום לעץ כאן

Missing Header Image for

נושאים בענף

הענף הכלכלי של עץבעיר מחפש עוזרת עם כוחות-על

מצאנו: מיה נבות נכנסה לתפקיד. אז הטקסט הזה פשוט נשאר כתיאור.

עץבעיר מחפש עוזרת-על לענף הכלכלי הפורח שלו.

כדי שהפרחים יבשילו לפירות, נדרשת עזרה בארגון, ניהול וסדר. יש לנו מנהל נמרץ שמייצר עוד ועוד הזדמנויות ופרויקטים. תפקידה של העוזרת הוא לקבל אותם לידיה ולדאוג להמשך מימושם. הענף נמצא עכשיו בתנופה ועוזרת-העל יכולה להיות חלק מהתנופה הזו ולתרום בעצמה להגדלת המשרה שלה, יחד עם ההכנסה!

עוזרת העל שלנו היא:
1. יסודית ומסודרת, בעלת ניסיון בניהול משרד וניהול פרויקטים
2. תקשורתית, מתחברת וזורמת עם בני אדם
3. בעלת גישה אקולוגית מפותחת והיכרות עם רוח התנועה הסביבתית בארץ
4. עובדת עם הראש, וגם עם הנשמה והלב
5. יצירתית ולוקחת אחריות, מבינה יצירת מציאות ומזהה פוטנציאל בהזדמנויות

איך נראה יומה של עוזרת-העל:

עוזרת-העל מגיעה בבוקר למשרד של עץבעיר בכיכר ביאליק עם חיוך. היא יודעת שמתחיל עוד יום של שינוי עולם דרך עבודה עם עיריות, מוסדות וחברות, שהיא הולכת עכשיו לתאם פגישות, לעשות טלפונים, לדבר עם חברים בקהילה, להפיק פעילות נקודתית בבית-ספר, לעקוב מעקב פעיל אחרי פרויקט מתמשך כמו "מאה קומפוסטאים ראשונים", לשוחח עם פקידי עירייה ומנהלי חברות שקיבלו הצעת מחיר או תוכנית עבודה מהעץ, נשות כוח-אדם שקיבלו מידע ראשוני על פעילויות אפשריות בחברה, ומנהלי חשבונות שיושבת אצלם חשבונית לתשלום, היא יודעת בדיוק מה תמיר עושה היום ומבינה שהיא שותפה שלו בניהול היום. וגם, הדרך לעץ נעימה ובדירה המוארת היא בטח שוב תיהנה משייק ירוק או גלידת מנגו.

במשך היום היא פוגשת תפישת עולם שונה לגמרי של "עסק" - בדירה של עץבעיר אנחנו גם חיים וגם עובדים, ואנחנו מקבלים אחד את השני, גם כשאנחנו למעלה וגם כשאנחנו למטה. העבודה כאן מפגישה אותנו כל הזמן עם עוד אנשים שעושים טוב בעולם וזה מרגש, אנחנו לומדים כאן איך לנהל משק בית אקולוגי ועושים את העבודה בעצמנו. במשך היום אנחנו עובדים במקביל לענף, גם על פעילויות וקמפיינים של קהילת עץבעיר והכל קשור להכל כאן, ואכן, בין לבין, לומדים תזונה מתחשבת מהי.

בסוף יום העבודה עוזרת-העל מסדרת אחריה, גם בתוך המחשב וגם מחוצה לו - היא חלק מלב קהילת עץבעיר ולכן היא יודעת גם לפנות את שאריות המזון לקומפוסט.

* המשרה פתוחה גם לגברים כמובן.

אנא פנו אל תמיר, מנהל הֶענף הכלכלי, tamir@citytree.net, 03-5254196.

עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196